Maslačak prijatelj djece

Osnovne informacije o projektu:

Naziv projekta: Maslačak – prijatelj djece

Kodni broj projekta: UP.02.2.2.08.0058

Nositelj projekta: Dječji vrtić Maslačak, Belišće

Partneri na projektu: Grad Belišće, Općina Bizovac, Općina Petrijevci

Ukupna vrijednost projekta: 3.178.244,06 kuna

Iznos koji sufinancira Europska unija: 3.178.244,06 kuna (100%)

Trajanje projekta: 30 mjeseci (15.01.2019 – 15.07.2021.)

Fond: Europski socijalni fond

Program potpore: Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Poziv: Unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

Svrha projekta:
Projekt Maslačak – prijatelj djece nastao je s ciljem poboljšanja usklađenosti obiteljskih i poslovnih obveza roditelja. Kroz organiziranje produženog boravka poboljšavaju se postojeći i uvode novi programi ranog i predškolskog odgoja.

Projektne aktivnosti:
Edukacije odgojiteljica i organizacija posebnih pedagoških programa, organizaciju posjeta/izleta kazalištu, Kopačkom ritu i Zoološkom vrtu, zapošljavanje 6 odgojiteljica koje će raditi u produženom boravku Vrtića, opremanje dječjih igrališta, te sobe za senzornu integraciju.

Promidžba i vidljivost – obuhvaća izradu promotivnih materijala, nadogradnju postojeće internet stranice vrtića te organizaciju okruglog stola

Upravljanje projektom i administracija – osigurati će kvalitetnu i pravovremenu provedbu projekta kroz sve elemente i faze projekta.

Cilj projekta:

Više informacija o EU fondovima: strukturnifondovi.hr

Sadržaj ovog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Maslačak Belišće