NATJEČAJI – ODLUKE – OBJAVE

Belišće, 12. srpnja 2019. godine

PREDMET:

Obavijest o rezultatima natječaja

Temeljem Natječaja za radno mjesto odgojitelja/ice, 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme – za vrijeme trajanja Projekta, nepuno radno vrijeme od 20 sati tjedno, s mjestom rada u Belišću, u svrhu provedbe Projekta „Maslačak – prijatelj djece“ koji je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda, objavljenom dana 1. srpnja 2019. godine na internet stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te internet stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće na sjednici održanoj 10. srpnja 2019. godine, na prijedlog ravnatelja, donijelo je odluku o zasnivanju radnog odnosa za predmetno radno mjesto sa sljedećom kandidatkinjom:

–          ENA PANDURIĆ, mag. prim. educ.

Temeljem Natječaja za radno mjesto odgojitelja/ice, 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme – za vrijeme trajanja Projekta, nepuno radno vrijeme od 20 sati tjedno, s mjestom rada u Gatu, u svrhu provedbe Projekta „Maslačak – prijatelj djece“ koji je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda, objavljenom dana 1. srpnja 2019. godine na internet stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te internet stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće na sjednici održanoj 10. srpnja 2019. godine, na prijedlog ravnatelja, donijelo je odluku o zasnivanju radnog odnosa za predmetno radno mjesto sa sljedećom kandidatkinjom:

–          VALENTINA FALAMIĆ, mag. prim. educ.Temeljem Natječaja za radno mjesto odgojitelja/ice, 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme – za vrijeme trajanja Projekta, nepuno radno vrijeme od 20 sati tjedno, s mjestom rada u Petrijevcima, u svrhu provedbe Projekta „Maslačak – prijatelj djece“ koji je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda, objavljenom dana 1. srpnja 2019. godine na internet stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te internet stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće na sjednici održanoj 10. srpnja 2019. godine, na prijedlog ravnatelja, donijelo je odluku o zasnivanju radnog odnosa za predmetno radno mjesto sa sljedećom kandidatkinjom:

–          ANDREA FEKETE, mag. prim. educ.

Ravnatelj:

Zdenko Glasovac, prof.