OBJAVE JAVNIH NADMETANJA:

Na temelju članaka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13) i članaka 46. i 52. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Maslačak Belišće, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće na svojoj 1. sjednici raspisuje

ZA RADNO MJESTO ODGOJITELJA/ICE  PREDŠKOLSKE DJECE

DJEČJEG VRTIĆA MASLAČAK, BELIŠĆE
-1 odgojitelj/ica na određeno, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno),  povećan opseg poslova, mjesto rada Bizovac.

Uvjeti za radno mjesto odgojitelja/ice su :

– VSS, VŠS, završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij odgovarajuće vrste, odnosno  studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i  završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij predškolskog odgoja- položen stručni ispit- najmanje jedna godina radnog iskustva u struci- zdravstvena sposobnost  potrebna za obavljanje poslova- da nije pravomoćno osuđivan/a za kaznena i prekršajna djela te da se protiv osobe ne vodi kazneni i     prekršajni postupak za djela propisana čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.Uz pismenu prijavu na natječaj treba priložiti :– životopis- dokaz o stručnoj spremi (preslika)- domovnicu (preslika domovnice)- potvrdu o radnom iskustvu (potvrda HZMO-a)- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)- uvjerenje da se ne vodi prekršajni postupak (ne starije od 6 mjeseci)- dokaz o položenom stručnom ispitu (preslika)
Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu:
Dječji vrtić Maslačak, Belišće, Vijenac dr. Franje Tuđmana 2, 31551 Belišće
Prijave moraju sadržavati naznake: “Natječaj za radno mjesto odgojitelja/ice”, “ne otvarati”.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava uvjete iz Natječaja ne smatra se prijavljenim kandidatom.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku.

KLASA: 601-05/18-01/01

URBROJ: 2185/16-04-18-73

Belišće, 19. rujna 2018. godine

Predsjednica Upravnog vijeća :

Karolina Štefan Bugarinović,mag.oec. v.r.