Održana 9. sjednica odgojiteljskog vijeća u Maslačku

U srijedu, 22. svibnja 2019. godine,  održana je 9. sjednica odgojiteljskog vijeća Dječjeg vrtića Maslačak Belišće.

Središnje teme skupa bile su:

• UTJECAJ TJELESNOG VJEŽBANJA NA RAST I RAZVOJ DJECE JASLIČKE DOBI i
  • AUTIZAM –  spoznaje odgojitelja o inkluziji djece s poremećajima iz autističnog spektra u vrtićke skupine.

Voditeljice prve teme bile su kolegice Slavica Vuksanić i Sara Vujević, odgojiteljice predškolske djece, voditeljice mlađe jasličke skupine u matičnom vrtiću.

Voditeljice druge teme bile su kolegice Marta Sudar, Zlatica Budetić, Anela Bogdanović i Dajana Lacković, odgojiteljice predškolske djece u područnom vrtiću Maslačak Petrijevci.

Sjednica je počela u 17,00 sati, a završila u 19,00 sati.

Do kraja ove pedagoške godine održat ćemo još jednu sjednicu odgojiteljskog vijeća, planiramo u ponedjeljak, 17. lipnja 2019. godine, od 17,00 sati,  u blagovaonici matičnog vrtića na temu MALI PROJEKTI S OSNOVNOM ŠKOLOM BELIŠĆE.  Voditeljica prezentacije, u ime vrtića,  bit će kolegica Dragica Jančikić, odgojiteljica predškolske djece, voditeljica mješovite vrtićke skupine – poludnevni program u Belišću.