Sigurno u prometu – VIDI I KLIKNI

Polaznici mješovite vrtićke skupine – MALCI, područnog vrtića Maslačak u Petrijevcima, u ponedjeljak su, 23. siječnja 2023. godine, sudjelovali u edukativnoj akciji Hrvatskog auto kluba pod nazivom „VIDI I KLIKNI“.

Aktivnost je organizirana u nastavno – sportskoj dvorani Osnovne škole u Petrijevcima.

Cilj je bio obraditi nekoliko područja iz sigurnosti djece u prometu na djeci zanimljivi i zabavan način.

Kroz razgovor i praktične primjere djeca su uvježbavala ponašanje pješaka u prometu, prijelaz preko ceste i kako se sigurno voziti u automobilu.

Bila je to zanimljiva i poučna aktivnosti za koju su djeca pokazala veliki interes i zanimanje kroz sudjelovanje u organiziranim sadržajima.

Ova korisna i edukativna akcija rezultat je suradnje zaposlenika HAK-a, dječjeg vrtića i osnovne škole u Petrijevcima.

Pripremila: Jasna Pavičić, odgojiteljica