Betlehemsko svjetlo u Maslačku

Članovi Odreda izviđača „IOVALLIOS“ Valpovo posjetili su u ponedjeljak, 23. prosinca 2019. godine, matični vrtić u vremenu od 10,00 do 11,00 sati.Središnji cilj posjete bio je prenijeti Betlehemsko svjetlo djeci i zaposlenicima naše ustanove u ovo predblagdansko ozračje.

Bila je to prilika razmijeniti čestitke u prigodi Božića, kraja jedne i početka nove godine, razgovarati o nastavku naše programske suradnje kojom želimo proširiti saznanja djece predškolske dobi o važnosti izviđačkog pokreta, načinima njihovog organiziranja i sadržajima kojima se bave, a kroz koje stječu brojna znanja, vještine i sposobnosti.

Dogovorili smo organizaciju, shodno Godišnjem planu i programu odgojno – obrazovnog rada naše ustanove za 2019. – 2020. godinu, dvije aktivnosti u tijeku 2020. godine, u travnju i svibnju,  od kojih će se jedna realizirati u Valpovu (IDEC – Izviđački dječji eko centar), a druga u matičnom vrtiću u Belišću.

U posjeti matičnom vrtiću bili su Ema Fuderer, Sara Zajček i Noa Falamić, a u njihovoj pratnji bili su Ema i Darko Tivanovac.
U ime zaposlenika Dječjeg vrtića Maslačak Belišće i svoje osobno ime, članovima Odreda  izviđača „IOVALLIOS“ Valpovo i njihovom obiteljima čestit i blagoslovljen Božić, zdravu, sretnu i uspješnu 2020. godinu, uz zahvalu na posjeti i donesenom svjetlu, zaželio je ravnatelj ustanove.