Dječji vrtić Maslačak, Belišće posjetili predstavnici tvrtke DS Smith Belišće Croatia d.o.o.

Podijeli s prijateljima

Naše Belišće je poznato kao grad prijatelj djece, kao grad sporta i grad papira. Potvrdilo se to i početkom mjeseca (8. rujna) kada su Dječji vrtić Maslačak, Belišće posjetili Sofija Milić i Dragan Jerbić, predstavnici tvrtke DS Smith Belišće Croatia d.o.o., koji su sa sobom donijeli Papirka.

Tako sada sve skupine i prostorije u našem vrtiću imaju kutije za odlaganje papira, čime se djecu, ali i odrasle, potiče na očuvanje okoliša kroz razvrstavanje otpada. Predstavnike DS Smitha smo upoznali s našim predškolcima koji su ih oduševili, proveli smo ih kroz ustanovu, koja im se također jako svidjela, pa je odmah dogovoren i nastavak suradnje između našeg vrtića i naše papirne industrije – bilo da nam treba kartona, papira, roli ili kakve druge kartonske ambalaže za kreativne i edukativne svrhe u Maslačku, DS Smith će nam uvijek pružiti pomoć. Zato im zahvaljujemo i nadamo se daljnjoj uspješnoj suradnji u našem Belišću, gradu papira.