JESENSKA SVEČANOST U MASLAČKU

U dvorani matičnog vrtića u Belišću održan je prigodni program pod nazivom „JESENSKA SVEČANOST U MASLAČKU“.

Ove godine program su pripremile odgojiteljice Marija, Dajana, Aleksandra i Jelena zajedno s djecom iz svojih skupina Zvjezdice i Bombončići.

Bombončići su svečanost otvorili recitacijom „Jesenja priča“, a nakon toga su zajedno sa Zvjezdicama otpjevali pjesmice „Jabučice crvena“, „Kruška, jabuka, šljiva“, „Jež“, „Bundeva“. „Kesten“, „U jesen“ i „Sporo sporo“.

Igrokaz „Ježeva kućica“ su izvela djeca iz skupine Bombončići: Lukas, Tia, Dunja, David, Luka, Sara i Tin. „Jesen na putu“ naziv je recitacije koju su izvele Zvjezdice.

Na kraju programa djeca su pjesmom dozvala „tetu Jesenku“, koju je glumila odgojiteljica Emma. Teta Jesenka je došla s punom košarom jesenskih plodova.

Kroz pjesmu i razgovor o jeseni i jesenskim plodovima zaključili smo ovogodišnji prigodni program.

Bila je to prigoda za nastavak uživanja u plodovima jeseni i lijepom danu.

Djeci i odgojiteljicama zahvaljujem na uloženom radu u pripremi programa kao i energiji koju su pokazali pri njegovoj izvedbi.

Jesensku svečanost i druženje s djecom i odgojiteljicama podržale su naše drage gošće zamjenica Gradonačelnika gospođa Ljerka Vučković i predsjednica Upravnog vijeća Karolina Štefan Bugarinović.