OBAVIJEST O ODABIRU -POMOĆNA KUHARICA NA ODREĐENO VRIJEME

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

DJEČJI VRTIĆ MASLAČAK, BELIŠĆE

VIJENAC DR. FRANJE TUĐMANA 2

31551 BELIŠĆE

KLASA: 112-01/21-01/23

URBROJ: 2185/16-04-21-

Belišće, 12. studenog 2021. godine

PREDMET:    Obavijest o rezultatima natječaja

Temeljem Natječaja za radno mjesto pomoćnog kuhara/ice – 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme – zamjena za privremeno nenazočnu zaposlenicu do njezina povratka na rad, puno radno vrijeme od 40 sati tjedno, s mjestom rada u Belišću, uz probni rad od dva mjeseca, objavljenom dana 15. listopada 2021. godine na internet stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te internet stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće na sjednici održanoj 12. studenog 2021. godine, na prijedlog ravnatelja, donijelo je odluku o zasnivanju radnog odnosa za predmetno radno mjesto sa sljedećom kandidatkinjom: 

–         Svjetlana Branković.

Zahvaljujemo Vam što ste pokazali interes za radom u Dječjem vrtiću Maslačak, Belišće i želimo Vam puno sreće u daljnjem pronalasku zaposlenja.

S poštovanjem, 

Ravnatelj

Zdenko Glasovac, prof.