Obavijest o rezultatima natječaja za radno mjesto odgojitelja/ice

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

DJEČJI VRTIĆ MASLAČAK, BELIŠĆE
VIJENAC DR. FRANJE TUĐMANA 2
31551 BELIŠĆE

KLASA: 112-01/22-01/36

URBROJ: 2185-16-01-22-06

Belišće, 29. rujna 2022. godine

PREDMET: Obavijest o rezultatima natječaja

Temeljem Natječaja za radno mjesto odgojitelja/ice, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme od 40 sati tjedno, upražnjeni poslovi, s mjestom rada u Belišću, objavljenom dana 5. rujna 2022. godine na internet stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te internet stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće na sjednici održanoj 28. rujna 2022. godine, na prijedlog ravnateljice, donijelo je odluku o zasnivanju radnog odnosa za predmetno radno mjesto sa sljedećom kandidatkinjom:

– Dajanom Frljužec, mag.paed.

Zahvaljujemo Vam što ste pokazali interes za radom u Dječjem vrtiću Maslačak, Belišće i želimo Vam puno sreće u daljnjem pronalasku zaposlenja.

S poštovanjem,

Ravnateljica:

Ivana Belcar, v.r.