Održana 3. sjednica Odgojiteljskog vijeća

Podijeli s prijateljima

U četvrtak, 27. listopada 2022. godine, održana je 3. sjednica Odgojiteljskog vijeća Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće.

Središnje teme skupa bile su vezane uz izradu dokumenta pod nazivom „Protokoli postupanja u rizičnim situacijama i sigurnosno – zaštitne mjere“ i pregled odgojno – obrazovnih aktivnosti po objektima i odgojnim skupinama tijekom mjeseca listopada.

Ravnateljica vrtića upoznala je članove vijeća s radnom verzijom ovog dokumenta koji je pripremilo stručno povjerenstvo ustanove, a odgojitelji će imati priliku, tijekom slijedeća dva tjedna, svojim primjedbama i prijedlozima utjecati na njegov završni izgled.

U nastavku sjednice odgojitelji su po objektima i odgojnim skupinama iznosili specifičnosti u radu tijekom listopada kao i središnje odgojno – obrazovne aktivnosti koje su organizirali, a odnosile su se na obilježavanje:

  • Dječjeg tjedna
  • Dani kruha
  • Dana jabuka
  • Jesenske svečanosti i
  • Mjeseca hrvatske knjige.

Slijedeća sjednica Odgojiteljskog vijeća održat će se u studenom ove godine, a središnja tema nosit će naziv „Mali ekrani u domu“.

Pripremio: Zdenko Glasovac, prof.