Posjet polaznika kraćeg programa predškole Muzeju Belišće

Polaznici Kraćeg programa predškole matičnog vrtića u Belišću posjetili su u srijedu, 23. ožujka 2022. godine, Muzej Belišće u sklopu planiranih odgojno – obrazovnih aktivnosti, u vremenu od 16,45 do 18,30 sati.

Cilj posjete bio je upoznati djecu sa organizacijom i sadržajima muzeja, važnim detaljima iz lokalne povijesti mjesta, organizirati malu likovnu radionicu glede uvida u dječje doživljaje prilikom ove posjete.

Na kraju druženja domaćinima smo uručili prigodne poklone, dječje crteže i zapjevali pjesme koje su djeca do ovog trenutka naučila u kraćem programu.

U pratnji djece bili su Doris Vranić, voditeljica kraćeg programa, Marin Pađen, edukacijski rehabilitator u projektu „Maslačak – prijatelj djece 2“ i ravnatelj dječjeg vrtića.

Ovo je jedna u nizu posjeta polaznika kraćeg i redovnih odgojno – obrazovnih programa naše ustanove tragom programske suradnje dviju ustanova na obostranu korist i zadovoljstvo.