Red poezije – red iluzije

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

U sklopu programskih aktivnosti polaznika kraćeg programa predškole u Belišću, u utorak, 29. ožujka 2022. godine, u vremenu od 16,20 do 17,00 sati, posjetio nas je gospodin Frano Budić, predsjednik Udruge za dijalog i nenasilje Valpovštine.

Suradnja naše ustanove i gospodina Budića već je tradicionalna, a temelji se na projektnoj aktivnosti njegove udruge i vrtića.

Cilj posjete bio je izabranim dječjim pjesmama, razgovorom o njihovim porukama poticati dječju pažnju, aktivno slušanje, kritičko razmišljanje, ljubav prema čitanju i knjizi kao i zabaviti ih sa nekoliko izabranih iluzija koje su se djeci posebno svidjele.

Domaćini susreta bili su Doris Vranić, voditeljica kraćeg programa predškole, i ravnatelj ustanove.
Na kraju ovog edukativnog druženja naš gost podijelio je svakom djetetu primjerak svoje knjige pod nazivom „Dječji um“.

U ime zaposlenika ustanove, voditeljice kraćeg programa i samih polaznika predškole, ravnatelj ustanove zahvalio se našem gostu i suradniku na ponovnom susretu i nastavku suradnje nakon dvije godine pauze uzrokovane epidemiološkom situacijom.

Pripremio: Zdenko Glasovac, prof.