„BOMBONČIĆI“ POSJETILI PODRUČNU ŠKOLU U VINOGRADCIMA

Polaznici mješovite vrtićke skupine – BOMBONČIĆI matičnog vrtića u Belišću posjetili su u utorak, 4. travnja 2023. godine, u vremenu od 10,00 do 12,00 sati, područnu školu u Vinogradcima.

Kolegica Melita Vujičić, učiteljica razredne nastave, s učenicima bila je domaćin ovog susreta.

Cilj posjete bila je radionica oslikavanja pisanica u kojoj su sudjelovali polaznici vrtića i područne škole.

Materijal za radionicu osiguralo je Društvo „NAŠA DJECA“ Belišće na čemu ovoj udruzi zahvaljujemo.

Djeca vrtića imala su priliku upoznati kako se živi i radi u ovoj školi, a poslije radionice i odgledanog animiranog filma, igru su nastavili u dvorištu koje je proglašeno „Najljepšim školskim vrtom 2019. “ u projektu HRT-a.

Zahvaljujemo kolegici Meliti Vujičić i učenicima područne škole na zanimljivom i kreativnom druženju koje će djeci ostati u lijepm sjećanju.

U pratnji djece bile su kolegice Marija Dubrović i Dajana Frljužec, odgojiteljice predškolske djece.