Smjernice rada u produženom boravku Dječjeg vrtića Maslačak

1. Djeca u ustanovi mogu biti najviše 10 sati
  2. Ukoliko imate potrebu smještaja djece u vremenu predviđenom za produženi boravak u ustanovu trebate doći: Između 10,00 i 11,00 sati

Djeca u tom razdoblju od obroka imaju:
    Užina
    Ručak
    Užina 2
  1. Od 9,00 do 10,00 sati imamo središnje programske aktivnosti pa Vas molimo ako je moguće da ne dovodite djecu u tom periodu u program produženog boravka kako ne bi remetili redovan rad vrtića.
  2. Ukoliko su djeca polaznici odgojnih skupina koje imaju poslijepodnevni odmor poželjno ih je dovoditi do ručka i odlaska na poslijepodnevni odbor.
  3. Djeca se mogu dovoditi u periodu od 16,30 sati te ostajati do 19,15 sati u objektu.
  4. Kolege zaduženi za vođenje i koordinaciju projekta (Mateja Miličević, Matej Šimić) napravit će tablični prikaz po odgojnim skupinama glede planiranja broja djece (posebno jasličke starosti 1-3 godine, posebno vrtićke skupine starosti 4 – godina).
  5. Za produženi boravak u Belišću se prijavljujete petkom za idući tjedan (voditelju projekta) u sobi zdravstvene djelatnice.
  6. Ukoliko postoji potreba preko tjedna moguće je ostaviti dijete ukoliko ima mjesta uz prethodnu najavu.
  7. Po djecu dolaze punoljetne osobe koje su već navedene u izjavi o dovođenju / odvođenju djece.