Tjedan dječje kreativnosti u Maslačku – BALONČIĆI

Dječji vrtić Maslačak Belišče u sklopu programa obilježavanja Dana grada, u razdoblju od 2. do 6. svibnja 2022. godine, organizirao je TJEDAN DJEČJE KREATIVNOSTI.

Cilj ove manifestacije bio je osmisliti i ponuditi djeci jasličkih i vrtićkih skupina različite aktivnosti shodno razvojnim područjima o kojima skrbimo u radu s njima, a ona su:

• tjelesni rast i razvoj
  • govor i komunikacija
  • socio – emocionalni razvoj
  • spoznajni razvoj i
  • dječje stvaralaštvo.

U ostvarenju planiranih edukativnih sadržaja pomogli su nam roditelji, članovi brojnih udruga, osnovna glazbena škola Valpovo-dislocirana nastava u Belišću, osnovna škola u Belišću, TZ grada Belišća, Muzej Belišće, Policijska postaja Belišće, Kombel d.o.o. Belišće, ZŠU grada Belišća, DVD Belišće, Gradska knjižnica i čitaonica Belišće i Centar za kulturu Sigmund Romberg Belišće.

Mješovita vrtićka skupina – BALONČIĆI u navedenom tjednu posjetila je NK Belišće, DVD Belišće, osnovnu glazbenu školu u Belišću, a ugostili su i gospođu Anu Bartulović, frizerku, majku polaznice ove skupine.

Pripremile: Suzana Svoboda, odgojiteljica

Slavica Vuksanić, odgojiteljica