Tjedan dječje kreativnosti u Maslačku – JEŽIĆI

Mješovita vrtićka skupina – JEŽIĆI u Tjednu dječje kreativnosti organizirala je slijedeće aktivnosti:

• U svijetu matematike (spoznajna aktivnost)
  • Vrtlarenje: sijanje, sadnja, kompostiranje (radno-praktična aktivnost)
  • Moj grad (likovna radionica)
  • Sportska radionica.

Voditeljica aktivnosti vezane uz svijet matematike bila je kolegica Tanja Miletić Bunčić, prof. matematike u osnovnoj školi u Belišću.

Dječji vrtić Maslačak Belišće partner je Udruzi „ZVONO“ Belišće u projektu „Održivi odgoj za održivi razvoj“.

S tim u svezi djeca odgojne skupine posjetila su „Inkluzivnu kuću Zvono“ gdje su sudjelovali u praktičnim aktivnostima sadnje, vrtlarenja i kompostiranja.

Likovna radionica na temu „Moj grad“ organizirana je uz sudjelovanje članova likovne udruge „Bel-Art“ iz Belišća, a sve u sklopu programa obilježavanja Dana grada.

Sportsku radionicu organizirali smo u suradnji sa Zajednicom športskih udruga grada Belišća i NK „Belišće“.

Zahvaljujemo svim suradnicima na vremenu, dobro volji, osiguranim materijalnim poticajima i izboru edukativnih sadržaja.

Pripremile:

Romana Milišić, odgojiteljica