TJEDAN KREATIVNOSTI U MASLAČKU – LIMAČI

Tjedan kreativnosti u skupini Limači započeo je gostovanjem gospođe Snježane Krnjajić Lerinc iz udruge „ZUM ZUM“. U 30-tak minuta kroz glazbene igre i prve zumba korake Limači su oduševili gošću energijom, razigranošću i veseljem.

Članovi likovne udruge BEL ART  – Ivan i Vesna Vajda, Dragica Čuturilo Petrač, Antun Sabo i Tin Lacković  upriličili su malu likovnu koloniju s Limačima u dvorištu vrtića.

Djeca su crtala motive cvijeća koje su poklonili majkama za Majčin dan.

Slikari su bili uz djecu te ih usmjeravali kako bi likovni uradci bili što ljepši.

Na sportskom terenu NK Belišće ugostio nas je trener gospodin Zoran Ratković i organizirao djeci sportske igre spretnosti, brzine, natjecateljske igre, djeca su se dobro zabavila i rekreirala.

S obzirom na nogometni teren djeca su organizirala nogometnu utakmicu dviju ekipa.

Dani kreativnosti nastavljeni su dolaskom  Laure Milišić, studentice kemije, koja je djeci približila zakonitosti kemijskih reakcija kroz razne pokuse.

Djeca su sa oduševljenjem promatrala prezentirano što im je pobudilo maštu i zanimanje za kemiju.

Pripremile:

Branka Vidaković, odgojiteljica